Ramazan ayı münasebeti ile Kestel Belediyesince her yıl geleneksel olarak düzenlenen protokol iftarı Saitabatta düzenlendi.

 İlçe Kaymakamı İskender Yönder Belediye Başkanı Yener ACAR, Siyasi Partilerin ilçe başkanları Protokol mensupları meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin iştirak ettiği iftar programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. 

Program hakkında bir açıklama yapan Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR 11 ayın sultanı rahmet ve bereket ayı ramazan ayında kurum olarak birçok çalışmanın içinde girerek ramazan ayının ilçemizde en güzel şekilde yaşanabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 

İhtiyaç sahibi ailelerimiz için kuru erzak yardımlarımızın dağıtım çalışmalarına devam edilirken aynı zamanda belediyemiz katlı otoparkı üstünde bulunan merkez düğün salonumuzda her gün 500 aşkın ihtiyaç sahibi ilçe sakinimize iftar yemeği dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Hayırseverlerimizin destekleri ile iftar soframızda ihtiyaç sahipleri ile her akşam iftar yemeğinde buluşuyoruz. 

Bunun dışında Mahallelerimizde düzenlenen iftar yemeği programlarımız var bu konuda da destek olmaya devam ediyoruz. Bir başka çalışmamızda başta ilçe protokolümüz olmak üzere toplumumun çeşitli kesimleri ile bir araya gelebilme imkânını yakaladığımız iftar yemeği programlarımız. 

Bu etkinliklerimizi de ramazan ayı içerisinde gerçekleştirerek hem karşılıklı görüş alışverişinde bulunma fırsatı yakalıyor hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek hava güçlü hale getiriyoruz ”dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)