Kestel CHP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Atlı, seçim çalışmalarında gösterdiği performans ile dikkat çekiyor.

Kestel Sevdadır

Kestel CHP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Atlı, seçim çalışmalarında gösterdiği performans ile dikkat çekiyor. Günde en az 3 köy dolaşarak seçim projelerini köylülere anlatan Atlı, Kestel’de bulunan sivil toplum kuruluşları ve esnafı da ziyaret ederek vatandaşlardan oy istiyor. Salı,Cuma ve Pazar günü kurulan pazarları da ziyaret eden ve burada bulunan pazar esnafının sorunlarını dinleyen Yıldıray Atlı, gülümse, dinle ve çöz anlayışı ile Kestel’de yaşayan insanların sorunlarına derman olmaya geliyoruz dedi. Kestel belediye seçim sonuçları için umutlu olan ve kazanması halinde yapmak istediği projeler hakkında katalog olarak hazırladığı broşürlerin de tanıtımını geçtiğimiz günlerde yaptı.

Kestel Süt Kooperatifi

Seçim projeleri arasında yer alan Kestel Süt Kooperatifi hakkında bilgi veren Yıldıray Atlı; tarım ve hayvancılığı cazip hale getireceğinden bahsetti. Kooperatif çatısı altında kurulacak olan Kestel Süt Fabrikası ile vatandaşında, üreticinin de kazanacağını belirtti. Vatandaşın kaliteli süt ve et ürünlerini almasını sağlayacağız diyen Yıldıray Atlı, biz tüketen ve israf eden değil, her alanda üreten ve insanlarımıza nitelikli istihdam yaratan bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz dedi.

Kestel Belediye Başkan Adayı Yıldıray Atlı’nın Diğer Projeleri

Projelerini tanıtmaya devam eden Kestel Belediye Başkan Adayı Atlı, meyve sebze üreticileri için soğuk hava deposu, fidancılar için saksılama ve teşhir alanı, modern ve temiz hayvan pazarı, sokak hayvanları için barınak ve tedavi merkezi,Kestel alışveriş ve yaşam merkezi, kentsel dönüşüm de vatandaşı mağdur etmeyecek çalışmalar, trafik ve otopark sorununun çözümü, aquapark, doğa severler için aktivite alanları, kırsal kalkınma turizmi, Fevzi Çakmak Caddesi için restorasyon ve metroya kadar üstünün kapatılması olarak sıraladı.

Kestel Halkı Yıldırım Yıldıray Diyor

Seçim çalışmalarındaki gayreti ve azmi ile durdurak bilmeden çalışan Kestel CHP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Atlı’ya vatandaşlar bu temposu ve hızın nedeniyle yıldırım gibi Yıldıray demeye başladı. Kestel sevdadır diyen, Kestel’de doğup yaşayan biri olduğunu ve Kestel’de yaşayan herkesin başkanı olacağını söyleyen Yıldıray Atlı’ya vatandaşların ilgisi de olumlu yönde olduğunu söyleyebiliriz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)